Potřebujete s něčím poradit?
+420 606 839 989

Ceník | Malina servis, s.r.o.

Ceník

Naše ceny jsou odstupňovány v závislosti na druhu a náročnosti zakázky a také délce pronájmu plošiny.

Potřebujete-li plošinu k vyčištění okapů či natírání podhledů v přímé výšce do pár metrů bez bočního výsuvu, bude vám účtováno jinak, než při rizikovém kácení ve 20 metrech výšky, kdy je na stroj kladeno velké zatížení a následně se musí stroj kompletně vyčistit od pilin a dalších nečistot. Pokud je potřeba velký boční výsun, bude účtováno také o něco více, než když je stroj po celou dobu práce v jedné poloze kolmo vzhůru.

Čím déle stroj používáte, tím menší je cena za každou započatou hodinu pronájmu.

  • 1 - 2 hodiny 750,- Kč /hod (jednoduchá zakázka) - 1500,- Kč / hod (velmi náročná zakázka)
  • 3 - 4 hodiny 500,- Kč / hod (jednoduchá zakázka) - 1250,- Kč / hod (velmi náročná zakázka)
  • 5 a více hodin 350,- Kč /hod (jednoduchá zakázka) - 950,- Kč / hod (velmi náročná zakázka)
  • Dopravné 22,- Kč / km

Ceny jsou uvedeny bez DPH 21%. Zvýhodněné ceny se počítají vždy od první započaté hodiny. Celkovou částku za pronájem a dopravu, případně další služby, uhradíte po skončení vaší činnosti na místě našemu řidiči proti řádně vystavenému příjmovému dokladu. Platba na fakturu je po předchozí domluvě možná, avšak pouze u prověřených subjektů, se kterými nás pojí dlouhodobější spolupráce.

OHLEDNĚ NACENĚNÍ PREFERUJEME OSOBNÍ DOMLUVU, NEVÁHEJTE NÁS PROTO KONTAKTOVAT.


SLUŽBY "NAVÍC"

Netroufáte si na běžné úkony sami? Nevadí, rádi vám pomůžeme.

Běžné činnosti, na které nejsou potřeba odborné specializace, jako je prořezávka zeleně, mytí oken, čištění okapů, solárních panelů, shrnování sněhu ze střech či vánoční výzdoba a další, jsme schopni pro vás zajistit kompletně. Cenu a podmínky domlouváme dle konkrétní zakázky.


PRONÁJEM PLOŠINY JAKO LEHKÉHO JEŘÁBU

Naši plošinu můžete využít také jako lehký jeřáb s nosností břemene do 260 kg.

Tato služba je využitelná zejména v místech, kam se klasický jeřáb nedostane např. z důvodu nízké průjezdnosti, vysoké hmotnosti apod. Naše plošina patří mezi vozidla do 3,5 t a její průjezdná výška (ve složeném stavu) je 210 cm.

  • 1 hodina 1500,- Kč / hod
  • 2 a více hodin 1000,- Kč / hod
  • Dopravné 22,- Kč / km

Závěsný hák není nutné rezervovat předem, neboť ho běžně vozíme s sebou. Pro výměnu pracovního koše za hák je pouze potřeba drobná asistence našemu řidiči.

Naše plošina disponuje tažným zařízením a je tudíž možné za ni připojit např. elektrocentálu či jiné podobné zařízení. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

 

Poptávkový formulář

Pro objednání stroje nás neváhejte kontaktovat telefonicky nebo využijte našeho poptávkového formuláře, po jehož odeslání se s vámi obratem spojíme.

„Pronájem montážní plošiny s výškovým dosahem až 25 m.“